Klimatyzacja Warszawa
Klimatyzacja LG Gree
Szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych dla każdego!
Zadzwoń i zapytaj o koszty
Zdaj się na profesjonalizm i lata doświadczeń!

O nas

Firma KLiMA powstała w 1989 r. jako jedna z pierwszych firm w Polsce propagująca i oferująca „powszechną” klimatyzację. W pierwszych latach działalności wprowadziliśmy na rynek krajowy klimatyzatory firmy Mitsubishi Heavy Industries Ltd., na ich bazie wykonaliśmy tysiące instalacji klimatyzacyjnych i HVAC. W dalszej działalności nasza oferta handlowa poszerzyła się o klimatyzatory pozwalające zrealizować różne potrzeby użytkowników i poszerzyć grono naszych klientów.

klima-budynek1Nasza oferta zawiera urządzenia markowe, posiadające wysoki poziom niezawodności i zawsze jest poprzedzona dokładnym przygotowaniem technicznym i praktycznym naszej kadry. Prowadzimy praktyki zawodowe dla uczniów i studentów. Zdążyliśmy wyszkolić liczną kadrę inżynierów, monterów i pracowników serwisu, których spotkacie również w innych firmach naszej branży. Od roku 1999 jesteśmy pierwszym i jednym z największych dystrybutorów najlepiej sprzedawanych w Polsce urządzeń klimatyzacyjnych LG Electronics. W roku 2004 nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych na świecie producentów urządzeń klimatyzacyjnych firmą GREE.

W naszej strukturze organizacyjnej posiadamy Dział Realizacji Inwestycji i Projektowania, który bazując na doświadczeniu własnych inżynierów, projektantów i umiejętnościach montażystów, jest w stanie zrealizować najnowocześniejsze instalacje klimatyzacyjno-wentylacyjne.

klima-budynek2Prawidłową eksploatacją i rozwiązaniem problemów technicznych zajmuje się Dział Techniczno-Serwisowy, służący pomocą wg potrzeb naszych Klientów nawet przez 24 godziny.

Zaopatrzenie w urządzenia klimatyzacyjne i niezbędne materiały montażowe prowadzi Dział Handlowy, będący jednocześnie źródłem informacji o naszej ofercie i jej nowościach.

Tysiące zakończonych sukcesem inwestycji i dostaw urządzeń potwierdzają naszą kompetencję i doświadczenie oraz oznaczają dla naszych Klientów gwarancję powodzenia zleconych inwestycji. Sami umiejscawiamy naszą firmę w grupie średnich przedsiębiorstw naszej branży, jest to nasz świadomy wybór i element strategii. Nasza działalność na przestrzeni lat pozwoliła uzyskać pozycje solidnego i przyjaznego partnera handlowego wśród naszych Klientów i Dostawców.

Zapraszamy do współpracy!