Klimatyzacja Warszawa
Klimatyzacja LG Gree
Szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych dla każdego!
Zadzwoń i zapytaj o koszty
Zdaj się na profesjonalizm i lata doświadczeń!

Zakres usług

Działamy w branży klimatyzacji i wentylacji w trzech obszarach, tj.:

  • dostawy urządzeń i materiałów ,
  • usług montażowych i projektowych,
  • serwisu gwarancyjnego i eksploatacyjnego;

wszystkie razem pozwalają nam na wszechstronną obsługę każdego klienta.

Naszą ofertę realizujemy doświadczonymi pracownikami, wykorzystujemy w niej markowe i sprawdzone urządzenia i materiały.

Znamy przepisy naszej branży i przestrzegamy ich na co dzień.

Dostawy urządzeń i materiałów – dostarczamy na rynek, bezpośrednio z naszych magazynów  w atrakcyjnych cenach, urządzenia klimatyzacyjne i materiały niezbędne  do realizacji projektów klimatyzacji i wentylacji.  U nas możesz liczyć nie tylko na szybką i niezawodną dostawę;  nasi pracownicy pomogą w doborze urządzeń  bądź jego sprawdzeniu, podzielą się doświadczeniami z montażu, uruchomienia czy eksploatacji.

Jeśli jesteś zainteresowany nowościami i zapowiedziami - też je znajdziesz u nas.

Instalacje klimatyzacji i wentylacji, dobór urządzeń, montaż, projektowanie – realizujemy wszelkiego rodzaju instalacje klimatyzacyjne (klimatyzacja indywidualna, układy Multi, klimatyzacja technologiczna i precyzyjna) i wentylacyjne (wentylacja bytowa, technologiczna, ochrony pożarowej) w obiektach  o każdej wielkości, dla różnych potrzeb i wymagań. Zakres naszych doświadczeń i możliwości: od projektu, poprzez jego realizację, do opieki eksploatacyjnej.

Potrzebujesz nowej instalacji, chcesz zmodernizować istniejącą, masz do wykonania projekt – zrób to z nami.

Usługi serwisowe – nasz serwis zaopiekuje się na co dzień Twoim urządzeniem i instalacją, zdiagnozuje i naprawi wadliwie działające urządzenie,  zrealizuje naprawę gwarancyjną naszych realizacji.
Nasi serwisanci są doświadczeni, uczciwi, dyspozycyjni;  posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje potwierdzone certyfikatami.
Firmom z branży oferujemy dostawy oryginalnych części zamiennych.

Chcesz, aby Twoje urządzenie zostało obsłużone sprawnie, skutecznie, fachowo i pracowało latami – powierz je naszym serwisantom.

Masz pytania, potrzebujesz pomocy z naszego zakresu działalności, jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami.